Valde

Baiba Mikāla
Baiba Mikāla

Valdes priekšsēdētāja vietniece, valdes locekle

Arvis Mikāls
Arvis Mikāls

Valdes priekšsēdētājs

Hardijs Grabovskis
Hardijs Grabovskis

Pārdošanas vadītājs, valdes loceklis

tālrunis +371 63350581
mob.tel. +371 29294716
hardijs@amazone.lv


Tehnikas pārdevēji-konsultanti

Sandis Zaļkalns
Sandis Zaļkalns

Tehnikas pārdevējs-konsultants

Kuldīgā (Kurzeme)
mob.tel. +371 29264388
sandis@amazone.lv

Elvis Janičenko
Elvis Janičenko

Tehnikas pārdevējs-konsultants

Valmierā (Vidzeme)
mob.tel. +371 27809466
elvis@amazone.lv

Edgars Suveizda
Edgars Suveizda

Tehnikas pārdevējs-konsultants

Jēkabpilī (Latgale)
mob.tel. 
+371 26119143
edgars@amazone.lv

Māris Uplejs
Māris Uplejs

Tehnikas pārdevējs-konsultants

Rīgā (Zemgale)
mob.tel. +371 29165455
maris.uplejs@amazone.lv



Rezerves daļu veikals Kuldīgā

Deksnes 9, Deksne, Padures pag., Kuldīgas novads, LV-3321 atvērt google kartē

Uldis Rozentāls
Uldis Rozentāls

Rezerves daļu pārdošanas vadītājs

tālrunis 63350586
mob.tel. +371 29566889
uldis@amazone.lv

Mārīte Ozola
Mārīte Ozola

Pārdevēja-konsultante

tālrunis 63350583
mob. tel. + 371 27367444
marite@amazone.lv

Māris Strautmanis
Māris Strautmanis

Pārdevējs-konsultants

tālrunis 63350583
mob. tel.+ 371 27367444  
maris@amazone.lv

Darba laiks

Sezonā
Darbdienās: 8:00-18:00
Sestdienās: 9:00-14:00

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 8:00-17:00


Rezerves daļu veikals izstāžu kompleksā "Rāmava"

Izstāžu iela 11, Izstāžu komplekss "Rāmava", Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV-1076 atvērt google kartē

Ingus Davidovs
Ingus Davidovs

Pārdevējs-konsultants

tālrunis +371 676 158 23

mob.tel. +371 257 532 22

ramava@amazone.lv

Darba laiks

Sezonā
Darbdienās: 8:00-17:00

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9:00-17:00

tālrunis 67615823  
ramava@amazone.lv


Rezerves daļu veikals Valmierā

Beātes 60, Valmiera, LV-4201 atvērt google kartē

Ingus Kvitko
Ingus Kvitko

Pārdevējs-konsultants

tālrunis 64232295
mob.tel. +371 26193800
ingus@amazone.lv

Darba laiks

Sezonā
Darbdienās: 8:00-17:00

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9:00-17:00


Rezerves daļu veikals Jēkabpilī

Madonas iela 20a, Jēkabpils, LV- 5202 atvērt google kartē

Linda Vebe
Linda Vebe

Pārdevēja-konsultante

tālrunis 65223122
mob.tel.+ 371 25420355
linda@amazone.lv

Darba laiks

Sezonā
Darbdienās: 8:00-17:00

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9:00-17:00


Serviss

Jānis Vītols
Jānis Vītols

Servisa vadītājs

mob.tel. +371 25623635
janis@amazone.lv

Kārlis Siatkovskis
Kārlis Siatkovskis

Servisa inženieris Kurzemē

mob.tel.+ 371 25452635
karlis@amazone.lv

Reinis Ziediņš
Reinis Ziediņš

Servisa inženieris Vidzemē

mob.tel.+ 371 28620122
reinis@amazone.lv

Ēriks Latkovskis
Ēriks Latkovskis

Servisa inženieris Latgalē

mob.tel.+ 371 29196329
eriks@amazone.lv

Raivis Lasmanis
Raivis Lasmanis

Servisa inženieris Kurzemē

raivis@amazone.lv

Ingūns Gelzis
Ingūns Gelzis

Servisa inženieris Kurzemē

inguns@amazone.lv

Artūrs Jomerts
Artūrs Jomerts

Servisa inženieris Zemgalē

mob.tel. +371 28003374
arturs.jomerts@amazone.lv

Rīga

Izstāžu komplekss Rāmava, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV-1076
Darbadienās 900-1700

Jēkabpils

Madonas iela 20A, Jēkabpils, LV-5202
Darbadienās 900-1700

Valmiera

Beātes 60, Valmiera, LV-4201
Darbadienās 900-1700

Kuldīga

Deksnes iela 9, Deksne, Padures pagasts Kuldīgas novads, LV-3321
Tālr.: +371 63348131 Fakss: +371 63322468


Administrācija

Adrese: Deksnes 9, Deksne, Padures pag., Kuldīgas novads, LV-3321 atvērt google kartē

Mārtiņš Rolis
Mārtiņš Rolis

Jauno projektu vadītājs

mob.tel. +371 29194888  
martins@amazone.lv

Jurģis Kalniņš
Jurģis Kalniņš

Finanšu vadītājs

tālrunis +371 63350587
mob.tel. +371 29600960
jurgis@amazone.lv

Aija Kāne
Aija Kāne

Galvenā grāmatvede

tālrunis +371 63350582 
aija@amazone.lv

Kristīne Bergholce
Kristīne Bergholce

Biroja vadītāja

tālrunis +371 63348131
kristine@amazone.lv

Inta Pakalne
Inta Pakalne

Grāmatvede

tālrunis +371 63350582
inta@amazone.lv

Ģirts Polis
Ģirts Polis

Mārketinga daļas vadītājs

tālrunis +371 26533557
girts.polis@amazone.lv

Alise Ose
Alise Ose

Finanšu speciāliste

tālrunis +371 29336792
alise@amazone.lv

Egita Jēkabsone
Egita Jēkabsone

Mārketinga speciāliste

tālrunis +371 28719587
egita.jekabsone@amazone.lv

Didzis Zariņš
Didzis Zariņš

Graudu pirmapstrādes un kalšu projektu vadītājs

tālrunis +371 29243502

didzis@amazone.lv

Kārlis Vārna
Kārlis Vārna

Graudu pirmapstrādes iekārtu pārdevējs

tālrunis+ 371 25423063

karlis.varna@amazone.lv


Projektu rakstīšana ES līdzfinansējuma piesaistei

Aiva Kalna
Aiva Kalna

Projektu vadītāja

tālrunis +371 63322880
mob.tel. +371 20087895
projekti@amazone.lv

Amazone logo

Rezerves daļu veikals Kuldīgā
Deksnes iela 9, Padures pagasts,
Kuldīgas novads, LV-3321

Rezerves daļu veikals Jēkabpilī
Madonas iela 20A,
Jēkabpils, LV-5202 

Rezerves daļu veikals Valmierā
Beātes iela 60,
Valmiera, LV-4201

Rezerves daļu veikals izstāžu kompleksā "Rāmava"
Izstāžu iela 11, Izstāžu komplekss "Rāmava", Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV-1076