Kas mēs esam

SIA "AMAZONE" , Kuldīgas novads, Padures pagasts, dibināta 1993. gadā kā vācu firmas "Amazonen-Werke" oficiālais pārstāvis Latvijā. Dibinātājs un valdes priekšsēdētājs – Arvis Mikāls, īpašnieki Baiba Mikāla un Arvis Mikāls.

SIA "Amazone" ir firmu "AMAZONE", "KRONE", "GRIMME", "LECHLER", "FORTUNA", "WALTERSCHEID" oficiālais importētājs Latvijā un piedāvā augsnes apstrādes tehniku, lopbarības sagatavošanas tehniku, kartupeļu stādīšanas un ražas novākšanas tehniku, kardānu vārpstas, uzkares sistēmas, miglotāju sprauslas. SIA "Amazone" Kurzemes reģionā pārstāv firmas "MEPU" (graudu kaltes) un "DÜCKER" (komunālā tehnika).

about
about

Ko mēs daram

Darbības sfēra – augstvērtīgas un kvalitatīvas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un serviss.SIA "Amazone" klienti – ap 1000 zemnieku saimniecības visā Latvijā. AMAZONE - Jūsu stiprais partneris lauksaimniecības, komunālajā un meža tehnikā. Lai ieekonomētu mūsu klientu laiku un naudu, ir izveidots tirdzniecības tīkls visā valstī, kur ar mūsu sadarbības partneru atbalstu nodrošinām mūsu pārstāvēto produktu pieejamību tuvāk konkrētā lauksaimnieka dzīvesvietai.

Mūsu resursi

Profesionalitāte — augsti kvalificēti inženiertehniskie darbinieki, kuri ik gadu iziet apmācības kursus par jaunākajām tehnoloģijām un produktu grupām mūsu pārstāvēto firmu ražotnēs.

Augstas kvalitātes preču piegādes un produktu serviss
  • Pircējs sev vēlamo tehniku saņem tieši no rūpnīcas, bez starpniekiem, tādējādi ar zemākām izmaksām;
  • Mūsu rīcībā ir jaunākās paaudzes tehnikas diagnosticēšanas un labošanas iekārtas, kā arī stacionārā un mobilā servisa iekārtas;
  • Ja vajadzīgās rezerves daļas ir mūsu noliktavā, remontu veicam 24 – 48 stundu laikā, ja jāpasūta ražotājam – maksimāli 4 dienās.
Informatīvais un konsultatīvais dienests
  • SIA „Amazone” katru gadu piedalās lielākajās lauksaimniecības tehnikas izstādēs Latvijā;
  • SIA „Amazone” regulāri rīko seminārus visā Latvijā par konkrētajām produktu grupām, informējot zemniekus ne tikai par to tehnoloģiskajām priekšrocībām, bet sniedzot arī ieskatu par šo tehnoloģiju pielietojumu konkrētajā vidē;
  • Ar specializēto preses izdevumu starpniecību informējam savus klientus par novitātēm mūsu pārstāvēto firmu produkcijā.
Pieejamība visā latvijā

Lai ieekonomētu mūsu klientu laiku un naudu, ir izveidots tirdzniecības tīkls visā valstī, kā arī ar mobilo servisa vienību palīdzību nodrošinām kvalitatīvu servisu katram klientam.


Mūsu rekvizīti

SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts
Kuldīgas novads, LV-3321, Latvija

LV46103001507
a/s Swedbank
LV23HABA0001408039685

Tel.: +371 63348131
Fakss: +371 63322468
E-pasts: amazone@amazone.lv

Amazone logo

Deksnes iela 9, Padures pagasts
Kuldīgas novads,
LV-3321 Latvija