Šodien ir: 21.07.2017 Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Mūsu Rekvizīti

Mūsu Rekvizīti
SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts
Kuldīgas novads,
LV-3321 Latvija
LV46103001507
a/s Swedbank
LV23HABA0001408039685
Tel. +371 63348131
Fakss +371 63322468
E-pasts amazone@amazone.lv

VALDE

Baiba Mikāla
BAIBA MIKĀLA
valdes priekšsēdētāja vietniece,
valdes locekle
Arvis Mikāls
ARVIS MIKĀLS

valdes priekšsēdētājs

    

Hardijs Grabovskis
HARDIJS GRABOVSKIS
pārdošanas vadītājs,
valdes loceklis,
tālrunis +371 63350581,
mob.tel. +371 29294716,
hardijs@amazone.lv

TEHNIKAS PĀRDEVĒJI-KONSULTANTI

Sandis Zaļkalns SANDIS ZAĻKALNS
tehnikas pārdevējs-konsultants
Kuldīgā (Kurzeme)
mob.tel. +371 29264388,
sandis@amazone.lv
Elvis Janičenko ELVIS JANIČENKO
tehnikas pārdevējs-konsultants 
Valmierā (Vidzeme)
mob.tel. +371 27809466,
elvis@amazone.lv
Edgars Suveizda
EDGARS SUVEIZDA
tehnikas pārdevējs-konsultants
Jēkabpilī
(Latgale)
mob.tel.
+371 26119143,
edgars@amazone.lv
Māris Uplejs MĀRIS UPLEJS
tehnikas pārdevējs-konsultants
Rīgā (Zemgale)
mob.tel. +371 29165455,
maris.uplejs@amazone.lv


REZERVES DAĻU VEIKALS KULDĪGĀ

Deksnes 9, Deksne, Padures pag., Kuldīgas novads, LV-3321 atvērt google kartē

Uldis Rozentāls
ULDIS ROZENTĀLS
rezerves daļu pārdošanas vadītājs,
tālrunis 63350586,
mob.tel. +371 29566889,
uldis@amazone.lv
Mārīte Ozola
MĀRĪTE OZOLA

pārdevēja-konsultante,
tālr.63350583,
+ 371 27367444
marite@amazone.lv
Māris Strautmanis
MĀRIS STRAUTMANIS
pārdevējs-konsultants,
tālr.63350583,
+ 371 27367444
maris@amazone.lv

DARBA LAIKS
Sezonā
Darbdienās: 8 00-1800
Sestdienās: 9 00-1400

Nesezonā (Okt. - Marts)

Darbdienās: 8 00-1700


REZERVES DAĻU VEIKALS IZSTĀŽU KOMPLEKSĀ "RĀMAVA"
Izstāžu iela 11, Izstāžu komplekss "Rāmava", Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV-1076 atvērt google kartē

Mārtiņš Rolis MĀRTIŅŠ ROLIS
Jauno projektu vadītājs,
mob.tel. +371 29194888,
martins@amazone.lv

DARBA LAIKS:
Sezonā
Darbdienās: 800-1700

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9 00-1700

tālrunis 67615823,
ramava@amazone.lv
 

REZERVES DAĻU VEIKALS VALMIERĀ
Beātes 60, Valmiera, LV-4201 atvērt google kartē

Ingus Kvitko INGUS KVITKO
pārdevējs-konsultants,
tālrunis 64232295,
mob.tel. +371 26193800,
ingus@amazone.lv

DARBA LAIKS:
Sezonā
Darbdienās: 800-1700

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9 00-1700
 


REZERVES DAĻU VEIKALS JĒKABPILĪ
Madonas iela 20a, Jēkabpils, LV- 5202
atvērt google kartē

Linda Vebe
LINDA VEBE
pārdevēja-konsultante,
tālrunis 65223122,
mob.tel.+ 371 25420355,
linda@amazone.lv

 
DARBA LAIKS:
Sezonā
Darbdienās: 800-1700

Nesezonā (Okt. - Marts)
Darbdienās: 9 00-1700
 

 

SERVISS

Jānis Vītols
JĀNIS VĪTOLS
servisa vadītājs,
mob.tel. +371 25623635
janis@amazone.lv
Kārlis Siatkovskis
KĀRLIS SIATKOVSKIS
servisa inženieris Kurzemē,
mob.tel.+ 371 25452635,
karlis@amazone.lv
Reinis Ziediņš
REINIS ZIEDIŅŠ
servisa inženieris Vidzemē,
mob.tel.+ 371 28620122,
reinis@amazone.lv
Ēriks Latkovskis
ĒRIKS LATKOVSKIS
servisa inženieris Latgalē,
mob.tel.+ 371 29196329,
eriks@amazone.lv
Raivis Lasmanis
RAIVIS LASMANIS
servisa inženieris Kurzemē,
raivis@amazone.lv
Ingūns Gelzis
INGŪNS GELZIS
servisa inženieris Kurzemē,
inguns@amazone.lv
Raivis Lasmanis
ARTŪRS JOMERTS
servisa inženieris Zemgalē,
mob.tel. +371 28003374 arturs.jomerts@amazone.lv



Atvērt Amazone SIA lielākā kartē



ADMINISTRĀCIJA
Adrese: Deksnes 9, Deksne, Padures pag., Kuldīgas novads, LV-3321 atvērt google kartē

Jurģis Kalniņš
JURĢIS KALNIŅŠ
finanšu vadītājs,
tālrunis +371 63350587,
mob.tel. +371 29600960,
jurgis@amazone.lv

 

Aija Kāne
AIJA KĀNE
galvenā grāmatvede,
tālrunis +371 63350582,
aija@amazone.lv


Kristīne Bergholce
KRISTĪNE BERGHOLCE
biroja vadītāja,
tālrunis +371 63348131,
kristine@amazone.lv
Inta Pakalne
INTA PAKALNE
grāmatvede,
tālrunis +371 63350582,
inta@amazone.lv
Ģirts Polis
  ĢIRTS POLIS
mārketinga daļas vadītājs,
tālrunis +371 26533557,
girts.polis@amazone.lv
Agnese Keiša
  ALISE OSE
  finanšu speciāliste,
tālrunis +371 29336792,
alise@amazone.lv











PROJEKTU RAKSTĪŠANA ES LĪDZFINANSĒJUMA PIESAISTEI

AIVA KALNA
AIVA KALNA
projektu vadītāja,
tālr. +371 63322880
mob.tel. +371 20087895
projekti@amazone.lv



Kontaktinformācija

E-pasts: amazone@amazone.lv
Tālr.:  +371 63348131
Fakss: +371 63322468
SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts,

Kuldīgas novads, LV-3321, Latvija

Mēs nepārdodam tikai tehniku - mēs pārdodam risinājumu sekmīgam biznesam.