Šodien ir: 26.09.2017 Vārda dienu svin: Gundars, Knuts, Kurts

Produktu KategorijasPneimatiskās sējmašīnas

 

Pneimatiskā sējmašīna AD-P Special

Pneimatiskās sējmašīnas AD-P Special 750 ar kompakto uzbūvi un 3 m 3,5 vai 4 m darba platumu ir paredzētas vidējām saimniecībām. Sēklu tvertnes tilpums ir 750 l, taču to var palielināt līdz 1000 l, pievienojot papildbortu.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna GreenDrill

Sējmašīna AMAZONE GreenDrill ir sējmašīna sīksēklu un starpkultūru izsējai. Sēklas tvertnes tilpums ir 200 l un 500 l. Tā ir ērti sasniedzama pa trepītēm. Ventilatora piedziņa notiek elektroniski vai hidrauliski.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna AD-P Super

Pneimatiskā sējas kombinācija AD-P Super ar 3m un 4m darba platumu ir ideāli piemērota saimniecībām ar 200-500 hektāru lielu zemes platību vai lauksaimniecības darbu izpildītājiem.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna Avant

Liels darba ātrums un pirmklasīgi sējas rezultāti: šīs īpašības apliecina salokāmās sējas kombinācijas Avant spēju darboties praktiski jebkuros apstākļos. Lielāks darba platums 4 m, 5m un 6 m ļauj profesionālajam gala lietotājam gūt peļņu no iekārtas modulārās uzbūves.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna Cirrus

Sējmašīnas ar integrētu pasīvo augsnes apstrādi tiek izmantotas, ja nepieciešami relatīvi lēti sēšanas darbi un liels darba ātrums. Lai atbilstu prasībām optimālai izmantošanai un efektīvai darbībai jebkuros apstākļos, ir pieejami divu sēriju sējmašīnas Cirrus. Līdz ar Cirrus ir pieejams arī Cirrus Special darbam īpaši smagos apstākļos.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna Cirrus Activ

Cirrus Activ lieliski papildina AMAZONE sējmašīnu programmu lielām platībām. 6 m platā iekārta ir ideāli piemērota darbam lielās saimniecībās mainīgā augsnē un ar dažādiem kultūraugiem, kā arī tā ir piemērota darba izpildītājiem aramzemes lauksaimniecības reģionos.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Pneimatiskā sējmašīna Citan

Sējmašīna Citan lielām platībām ir patstāvīga sējmašīna bez priekšējās pirmapstrādes kultivācijas sistēmas, tās darba platums ir 6m, 8m, 9m, 12m un 15m. Citan pneimatiskā mērīšanas sistēma nodrošina precīzu dozēšanu no 2 kg/ha līdz 400 kg/ha. Tādējādi tā pilnībā atbilst lielu aramzemes saimniecību vajadzībām.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Tiešās sējas sējmašīna Primera

Sējmašīna Primera DMC lielām platībām ir izstrādāta, pilnībā ņemot vērā lauksaimnieku prasības un vēlmes. Daudzpusīgā sējmašīna lielām platībām ar unikālu kultivatoru sistēmu ir ideāli piemērota ne tikai sējai mulčā un tiešajai sējai, bet arī sējai uzartā augsnē.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Tiešās sējas sējmašīna Cayena

Jaunā un mūsdienīgā zaru sējmašīna ir paredzēta ātrai sējai gan iepriekš apstrādātā, gan neapstrādātā augsnē. Sējmašīnas labākās īpašības parādās, apstrādājot cietu un akmeņainu augsni, kā arī sausos reģionos, kur nav izmantojami parastie lemeši.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «
 

Sējmašīna Condor

SSējmašīnas Condor izstrāde palielina AMAZONE zaru sējmašīnu klāstu. Jaunās sējmašīnas Condor koncepcija ir izstrādāta atbilstoši prasībām samazināt sēšanas intensitāti ar vairāk nekā 9 m darba platumu, lieliem rindstarpu attālumiem un precīzu sēklas izssēšanu. Sējmašīnas darba platums ir 12 m un 15 m.
Amazone
Sīkāka informācija

Atpakaļ «

Kontaktinformācija

E-pasts: amazone@amazone.lv
Tālr.:  +371 63348131
Fakss: +371 63322468
SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts,

Kuldīgas novads, LV-3321, Latvija

Mēs nepārdodam tikai tehniku - mēs pārdodam risinājumu sekmīgam biznesam.