Šodien ir: 26.09.2017 Vārda dienu svin: Gundars, Knuts, Kurts

Produktu Kategorijas



Lopbarības ietīšanas tehnika

Tanco Autowrap piedāvā plašāko kvalitatīvu lauksaimniecībā izmantojamo skābbarības ietīšanas iekārtu klāstu pasaulē un eksportē šo tehniku uz vairāk nekā 33 valstīm. Tanco Autowrap priekšrocības ir unikālas zināšanas, specializācija un gadiem ilga pieredze skābbarības ietīšanas iekārtu ražošanā.

Tanco Autowrap ražo apaļo un kvadrātveida ķīpu ietinējus, apaļo ķīpu krāvējus un manipulatorus, ķīpu griezējus un darbarīkus / inventāru mājlopu barošanai. Visa Tanco Autowrap produkcija tiek ražota atbilstoši visaugstākajiem standartiem modernā 7000 kvadrātmetru plašā ražotnē Bagenalstown, Kārlovas apgabalā, Īrijā. Tanco Autowrap izmanto jaunākos robottehnoloģijas un strādā saskaņā ar efektīvas ražošanas principiem. Uzņēmuma mērķis ir izstrādāt inovatīvas lauksaimniecībā izmantojamas ietīšanas iekārtas, kā arī darbarīkus un inventāru, kas ir atšķirtas ar augsta līmeņa veiktspēju, izturību un funkcionalitāti.

Mēs vēlamies pateikties mūsu lojālajiem klientiem visā pasaulē par jūsu pastāvgo atbalstu un ceram piedāvāt risinājumus jūsu vajadzbām ar turpmāk.

Kontaktinformācija

E-pasts: amazone@amazone.lv
Tālr.:  +371 63348131
Fakss: +371 63322468
SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts,

Kuldīgas novads, LV-3321, Latvija

Mēs nepārdodam tikai tehniku - mēs pārdodam risinājumu sekmīgam biznesam.